Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Utahovali nám opasky, berou nám svobodu a co nám provedou dál ?

28. 06. 2017 23:17:20
Deset milionů obyvatel naší republiky si muselo utahovat opasky, když pár gaunerů vytunelovalo naši zem. Z gaunerů se stali "VIP" a bohatí "mocipáni", kteří ovlivňují dodnes i legislativu. Tu legislativu, která nám bere

osobní svobodu a šmírují nás na každém kroku. Co nám, deseti milionům obyčejných lidí, provedou dál ?

Pamatuje projev Václava Havla krátce po jeho zvolení prezidentem a jeho památnou větu "naše země nevzkvétá" ?

Pamatujete jak nám všichni novodobí politici vtloukali do hlav, že naše hospodářství je úplně rozvrácené za období 40-ti leté vlády komunistů, ale že se nemáme bát, že oni naší zemi pomohou se stát silnou a prosperující zemí orientovanou na západ ?

Pamatujete na sliby, jak z nás udělají vyspělou demokracii, kde již nebude existovat žádné potlačování osobních svobod jako je svoboda slova, shromažďování a jak pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí ... ?

A realita po téměř 28 letech ?

V devadesátých letech si komunističtí ředitelé "fabrik", estébáci, veksláci a další gauneři, za podpory nové politické garnitury, zprivatizovali obrovské množství podniků, které bez skrupulí a účelově vytunelovali. (dále jen "Tuneláři").

Zůstalo po nich nyní již skutečně definitivně zdecimované hospodářství a zemědělství a stamiliardové škody v bankách, které musel národ finančně sanovat a museli jsme si utahovat opasky. Prý to bylo pro naše dobro.

Tady hledejme počátek toho, v jakém stavu se naše hospodářství, pod vedením "politických dobráků", nachází. Proto jsme dnes v podstatě kolonií a jednou velkou montovnou a velkoskladem. Za třetinové mzdy při stejných cenách jako na "západě" ... A to nám sem ještě stále více chtějí dovážet námezdní síly z východu, které samozřejmě budou tlačit platovou hladinu směrem dolů.

Potravinová soběstačnost je pryč. Naše pýcha - cukrovarnictví - zaniklo. Pole máme plné řepky, ze které se dělá palivo. A vláda ještě vymýšlí dotační programy, abychom obilím mohli dokonce i topit.

"Tuneláři" díky získaným velkým penězům naprosto ovládli politický prostor a začali ovlivňovat legislativu tak, aby jejich další nelegální činnost činnost byla dále legalizována. Jde o klasický případ chování "organizovaného zločinu", což jako bývalý příslušník Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie mohu kvalifikovaně posoudit.

Takto ovládaní politici pak začali prosazovat svoje "úžasné vize", jejichž výsledkem je dobrodružství jménem Evropská unie, šílenost jménem "migrační krize", zdecimované ozbrojené složky státu a "milion" dalších zvráceností, které negativně ovlivňují život nás všech.

Evropská unie se proměnila v monstrum, které ani po Brexitu zjevně nejeví nejmenší ochotu se reformovat do normální, civilizované podoby. Takže "dusí" své obyvatele a země menší, včetně naší republiky, zcela ovládá a válcuje. A lépe rozhodně nebude.

Migrační krize je ukázkou tragédie EU, kdy samozvaný vůdce - Merkelová, pozve migranty z celé planety a naláká je na štědrý sociální systém. Situace se vymkla z rukou, řešení jsou v nedohlednu a ta samá Merkelová spolu se svými nohsledy silou vnucuje dalším členským zemím migranty, které si ona pozvala.

Naše armáda veřejně přiznává, že není schopna ubránit naši republiku, ale stále se "cpe" do zahraničních dobrodružství. Současně resort obrany včetně naší generality mele o tom, jak chce ještě více zahraničních misí ... Pokud se zcela jasnou prioritou naší armády nestane to, že musí zajistit skutečnou schopnost ochrany našeho státu, tak jsem zásadně proti jakémukoliv navyšování jejího rozpočtu. Tím spíš, že známe obrovské finanční skandály a korupční podezření u téměř každé větší armádní zakázky.

Máme vládou přiznaných milion našich obyvatel ohrožených chudobou. 50 miliard Kč, která armáda chce na naplnění mýtických 2 % HDP, které by nepochybně za současného stavu skončilo někde v bezedné korupční díře, by každému z toho milionu lidí pomohlo v tom, že by mohl dostat 50.000 Kč. Každý rok. A to by byla skutečná a významná pomoc.

Obrana naší země, nejen vnější, ale i vnitřní, je samozřejmě naprosto zásadní, ale musí být jasně odborně zdůvodněn účelný smysl veškerých investic, které jsou v obrovských částkách a na které přispívá celý národ. Bezpečnost státu se musí dělat ve vzájemné těsné a fungující spolupráci resortů ministerstev obrany, vnitra a zahraničních věcí.

Každý z vás dokáže sám definovat spoustu dalších oblastí, kde máte pocit, že nás politický systém "tlačí do kouta" a znepříjemňuje vaše životy. A lidé v naší zemi se stále častěji ozývají, že se jim to nelíbí. Oprávněně a podkládají to argumenty.

Jenže státní aparát problémy lidí neřeší a ani nechce. Politici a jejich "loutkovodiči" se bojí, že budou odstaveni od zdrojů svých příjmů a moci.

Nespokojené hlasy nejsou žádoucí a tak se začínají omezovat osobní svobody. Vznikají zákony o plošném "šmírování" občanů, cenzurní organizační složky státu, manipulace z médii, účelové potlačování práva shromažďovacího atd.

To přeci již známe z let před rokem 1989.

Cože nám to ti "noví" politici slibovali ?

A co bude dál ???

Autor: Pavel Opl | středa 28.6.2017 23:17 | karma článku: 44.83 | přečteno: 3243x

Další články blogera

Pavel Opl

Jsem velmi zvědav, jak bude probíhat trestní řízení proti Babišovi a spol.

Žádná "rychlovka" to ale nebude. A lze říci, že je to "klasika" našeho trestního řízení. Bohužel ...

17.8.2017 v 11:13 | Karma článku: 25.96 | Přečteno: 1314 | Diskuse

Pavel Opl

Rozklad justice, která jde zcela proti slušným lidem

Každý kdo bydlí v blízkosti nepřizpůsobivých obyvatel, tím spíš, pokud jich je větší koncentrace, zná problémy, které sebou tito lidé přinášení.

10.8.2017 v 11:13 | Karma článku: 40.00 | Přečteno: 1953 | Diskuse

Pavel Opl

Nechutný vládní hyenismus a skandální nečinnost !!! Říká bývalý pracovník ÚOOZ.

Tragedie rodiny a dalších blízkých pobodané a zesnulé ženy v Egyptu je zřejmá, ale evidentní snaha vlády na tom politicky parazitovat je naprosto nechutná. Přitom se nečiní to, co by se dělat mělo

3.8.2017 v 21:27 | Karma článku: 41.81 | Přečteno: 2461 | Diskuse

Pavel Opl

3. světová válka je o krok blíže. USA bez mandátu OSN chtějí "řešit" KLDR !

Očekávání k prezidentovi USA Trumpovi se bohužel hrubě nenaplňují. USA jsou stále extrémně agresivní a reálně hrozí, že vojensky napadnou KLDR. Co pak udělá Čína a Rusko, lze jen spekulovat, ale "3. světová" je opět o krok blíže.

31.7.2017 v 18:30 | Karma článku: 35.84 | Přečteno: 1768 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Luděk Mazurek

Integrace po muslimsku!?

Tzv. „integrace“ muslimských imigrantů už v zemích EU spolkla miliardy a miliardy Euro. A výsledek? Jediné, co se spolehlivě podařilo do Evropy importovat a „integrovat“ je přetrvávající islámský vražedný terorismus a izolovanost.

18.8.2017 v 18:09 | Karma článku: 30.89 | Přečteno: 745 | Diskuse

Karel Trčálek

Islamistický teror je jen kouřová clona

Jestliže je islamistický teror zvěstováním soudného dne, pak nemůže nemít svoji cenu. Oddělila se od Homo sapiens sapinens evoluční vývojová větev, kterou jsou muslimové? Čtěte grafomanské bláboly, budete moudřejší!

18.8.2017 v 17:13 | Karma článku: 12.24 | Přečteno: 787 | Diskuse

Milan Hausner

Na pískovišti, v hospodě i v parlamentu

Kvalita školy se probírá od pískoviště, hospody až po parlament; nyní před volbami budou nepochybně takové diskuze pokračovat a nabývat na síle.

18.8.2017 v 15:50 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 201 | Diskuse

Lubomír Stejskal

I devadesátiletý politik může být modernista

Příkladem budiž současný tuniský prezident Beji Caid Essebsi (*1926). Usiluje o pokrok a rovnost mezi muži a ženami – a dostal se kvůli tomu do kontroverze s některými muslimskými učenci.

18.8.2017 v 15:05 | Karma článku: 11.54 | Přečteno: 169 | Diskuse

Pavel Kovařík

Strážníkem v osmnácti? Kde je problém?

Řady městské policie nově rozšíří mladí rekruti ve věku od osmnácti let. Kritici varují: "Jsou příliš mladí, nezkušení, podléhají emocím" Možná jo, možná ne. Problém vidím jinde. Problém je Škola.

18.8.2017 v 14:33 | Karma článku: 11.06 | Přečteno: 531 | Diskuse
Počet článků 45 Celková karma 38.12 Průměrná čtenost 2709

Kandidát v Praze za stranu ROZUMNÍ a současně poradce kandidáta na prezidenta republiky předsedy strany ROZUMNÍ p. Petra Hanniga.

Odborník na vnitřní bezpečnost. 

Bývalý profesionální hasič, starší inspektor specialista Oddělení pohraniční policie, policejní rada Ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie Policejního prezídia ČR, policejní rada Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie ČR, vedoucí pracovník v daňové správě a vedoucí oddělení v exekutorském úřadu. Poradce pro oblasti bezpečnosti, vyšetřování trestné činnosti a trestního řízení. 

S pomocí rodiny v roce 2016 úspěšně zrealizovali charitativní projekt "Knihy pro domovy důchodců/domy s pečovatelskou péčí", v rámci kterého se podařilo v domovech pro seniory v pěti krajích naší republiky umístit celkem cca 6.500 knih, několik set časopisů, větší množství obrazových a zvukových nosičů a pár obrázků.
 

https://www.facebook.com/PavelOplRozumni/

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.