Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Utahovali nám opasky, berou nám svobodu a co nám provedou dál ?

28. 06. 2017 23:17:20
Deset milionů obyvatel naší republiky si muselo utahovat opasky, když pár gaunerů vytunelovalo naši zem. Z gaunerů se stali "VIP" a bohatí "mocipáni", kteří ovlivňují dodnes i legislativu. Tu legislativu, která nám bere

osobní svobodu a šmírují nás na každém kroku. Co nám, deseti milionům obyčejných lidí, provedou dál ?

Pamatuje projev Václava Havla krátce po jeho zvolení prezidentem a jeho památnou větu "naše země nevzkvétá" ?

Pamatujete jak nám všichni novodobí politici vtloukali do hlav, že naše hospodářství je úplně rozvrácené za období 40-ti leté vlády komunistů, ale že se nemáme bát, že oni naší zemi pomohou se stát silnou a prosperující zemí orientovanou na západ ?

Pamatujete na sliby, jak z nás udělají vyspělou demokracii, kde již nebude existovat žádné potlačování osobních svobod jako je svoboda slova, shromažďování a jak pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí ... ?

A realita po téměř 28 letech ?

V devadesátých letech si komunističtí ředitelé "fabrik", estébáci, veksláci a další gauneři, za podpory nové politické garnitury, zprivatizovali obrovské množství podniků, které bez skrupulí a účelově vytunelovali. (dále jen "Tuneláři").

Zůstalo po nich nyní již skutečně definitivně zdecimované hospodářství a zemědělství a stamiliardové škody v bankách, které musel národ finančně sanovat a museli jsme si utahovat opasky. Prý to bylo pro naše dobro.

Tady hledejme počátek toho, v jakém stavu se naše hospodářství, pod vedením "politických dobráků", nachází. Proto jsme dnes v podstatě kolonií a jednou velkou montovnou a velkoskladem. Za třetinové mzdy při stejných cenách jako na "západě" ... A to nám sem ještě stále více chtějí dovážet námezdní síly z východu, které samozřejmě budou tlačit platovou hladinu směrem dolů.

Potravinová soběstačnost je pryč. Naše pýcha - cukrovarnictví - zaniklo. Pole máme plné řepky, ze které se dělá palivo. A vláda ještě vymýšlí dotační programy, abychom obilím mohli dokonce i topit.

"Tuneláři" díky získaným velkým penězům naprosto ovládli politický prostor a začali ovlivňovat legislativu tak, aby jejich další nelegální činnost činnost byla dále legalizována. Jde o klasický případ chování "organizovaného zločinu", což jako bývalý příslušník Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie mohu kvalifikovaně posoudit.

Takto ovládaní politici pak začali prosazovat svoje "úžasné vize", jejichž výsledkem je dobrodružství jménem Evropská unie, šílenost jménem "migrační krize", zdecimované ozbrojené složky státu a "milion" dalších zvráceností, které negativně ovlivňují život nás všech.

Evropská unie se proměnila v monstrum, které ani po Brexitu zjevně nejeví nejmenší ochotu se reformovat do normální, civilizované podoby. Takže "dusí" své obyvatele a země menší, včetně naší republiky, zcela ovládá a válcuje. A lépe rozhodně nebude.

Migrační krize je ukázkou tragédie EU, kdy samozvaný vůdce - Merkelová, pozve migranty z celé planety a naláká je na štědrý sociální systém. Situace se vymkla z rukou, řešení jsou v nedohlednu a ta samá Merkelová spolu se svými nohsledy silou vnucuje dalším členským zemím migranty, které si ona pozvala.

Naše armáda veřejně přiznává, že není schopna ubránit naši republiku, ale stále se "cpe" do zahraničních dobrodružství. Současně resort obrany včetně naší generality mele o tom, jak chce ještě více zahraničních misí ... Pokud se zcela jasnou prioritou naší armády nestane to, že musí zajistit skutečnou schopnost ochrany našeho státu, tak jsem zásadně proti jakémukoliv navyšování jejího rozpočtu. Tím spíš, že známe obrovské finanční skandály a korupční podezření u téměř každé větší armádní zakázky.

Máme vládou přiznaných milion našich obyvatel ohrožených chudobou. 50 miliard Kč, která armáda chce na naplnění mýtických 2 % HDP, které by nepochybně za současného stavu skončilo někde v bezedné korupční díře, by každému z toho milionu lidí pomohlo v tom, že by mohl dostat 50.000 Kč. Každý rok. A to by byla skutečná a významná pomoc.

Obrana naší země, nejen vnější, ale i vnitřní, je samozřejmě naprosto zásadní, ale musí být jasně odborně zdůvodněn účelný smysl veškerých investic, které jsou v obrovských částkách a na které přispívá celý národ. Bezpečnost státu se musí dělat ve vzájemné těsné a fungující spolupráci resortů ministerstev obrany, vnitra a zahraničních věcí.

Každý z vás dokáže sám definovat spoustu dalších oblastí, kde máte pocit, že nás politický systém "tlačí do kouta" a znepříjemňuje vaše životy. A lidé v naší zemi se stále častěji ozývají, že se jim to nelíbí. Oprávněně a podkládají to argumenty.

Jenže státní aparát problémy lidí neřeší a ani nechce. Politici a jejich "loutkovodiči" se bojí, že budou odstaveni od zdrojů svých příjmů a moci.

Nespokojené hlasy nejsou žádoucí a tak se začínají omezovat osobní svobody. Vznikají zákony o plošném "šmírování" občanů, cenzurní organizační složky státu, manipulace z médii, účelové potlačování práva shromažďovacího atd.

To přeci již známe z let před rokem 1989.

Cože nám to ti "noví" politici slibovali ?

A co bude dál ???

Autor: Pavel Opl | středa 28.6.2017 23:17 | karma článku: 45.45 | přečteno: 3403x

Další články blogera

Pavel Opl

Policie ČR je personálně, odborně i morálně zdecimovaná

V souvislosti s pronikáním organizovaného zločinu do oficiálních struktur státu, dochází zhruba od poloviny devadesátých let neustálými, účelově zdůvodňovanými reorganizacemi k oslabování akceschopnosti policie, zejména v oblasti

17.10.2017 v 21:06 | Karma článku: 26.17 | Přečteno: 683 |

Pavel Opl

Jako kriminalista jsem to viděl hodně krát.

Kauz, kdy se někdo mylně domníval, jak je chytrý a jak provede "dokonalý" trestný čin, aniž bude usvědčen, jsem zažil hodně. Babiš není výjimkou. A bude jim "horko". Všem.

13.10.2017 v 12:02 | Karma článku: 36.21 | Přečteno: 2054 |

Pavel Opl

Bezpečnostní hrozba a obnovení pohraniční policie

Aktuálně největším bezpečnostním problémem jsou pro naši zemi migranti, kteří představuji možné bezpečnostní, zdravotní, ekonomické a sociální problémy.

9.10.2017 v 11:14 | Karma článku: 32.02 | Přečteno: 645 |

Pavel Opl

Tragický stav naší země způsobily všechny strany účastné ve vládách po roce 1989

Buď se Vám stav naší země líbí, pak některou z nich budete opět volit, nebo se Vám stav naší země nelíbí a musíte zvolit zásadní změnu.

3.10.2017 v 21:42 | Karma článku: 37.11 | Přečteno: 1191 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Simona Podlipská

Uhodněte nejvýnosnější povolání v Čr - vysoké příjmy a nemusíte platit daně.

Je to jednoduché. Je to naprosto legální, nemusíte z výdělků platit daně i když máte velmi nadstandardní příjmy a stát vás ještě bezproblémů dotuje - platí za vás zdravotní pojištění a také dává příspěvek na bydlení a další dávky.

22.10.2017 v 10:22 | Karma článku: 15.48 | Přečteno: 470 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Co bych teď udělal, být Andrej Babiš

Především bych koupil dvě bedny šampaňského a jednu z nich bych poslal Bohuslavu Sobotkovi a druhou Miroslavu Kalouskovi jako poděkování za své volební vítězství, protože jestli se o ně někdo opravdu zasloužil, byli to ti dva.

22.10.2017 v 10:19 | Karma článku: 18.40 | Přečteno: 585 |

Pavel Vrba

To ale máme po volbách zděšení a můžeme si za to sami.

A obávám se, že nejen za ty letošní. Ty mě spíše utvrzují v názoru, že jen a jen sklízíme pomyslné ovoce z předcházejících let. A co je horší, společnost je rozdělena.

22.10.2017 v 10:08 | Karma článku: 19.30 | Přečteno: 664 | Diskuse

Aleš Vavřinec

Setkání s dítětem, které mi změnilo život

Ležel jsem na posteli a četl si knihu. Bože jak dlouho jsem to nedělal. Jen si číst. Jen ležet v takovém zvláštním tichu a klidu. Prokousávám se příběhy. Střídavě na mě jde pláč a radost. Ty příběhy moc dobře znám. Jsou jak z ...

22.10.2017 v 7:25 | Karma článku: 4.25 | Přečteno: 174 | Diskuse

Leoš Zatloukal

Rozvíjení řešení „úzkým“ a „širokým“ způsobem

V tomto zamyšlení bych se chtěl vrátit k zásadnímu tématu „řešení problémů“ (ve smyslu odstraňování či nápravy) a „rozvíjení řešení“ (ve smyslu společného vytváření něčeho nového, změny).

21.10.2017 v 23:42 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 140 | Diskuse
Počet článků 54 Celková karma 37.61 Průměrná čtenost 2621

Kandidát v Praze za stranu ROZUMNÍ a současně poradce kandidáta na prezidenta republiky předsedy strany ROZUMNÍ p. Petra Hanniga.

Odborník na vnitřní bezpečnost. 

Bývalý profesionální hasič, starší inspektor specialista Oddělení pohraniční policie, policejní rada Ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie Policejního prezídia ČR, policejní rada Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu služby kriminální policie ČR, vedoucí pracovník v daňové správě a vedoucí oddělení v exekutorském úřadu. Poradce pro oblasti bezpečnosti, vyšetřování trestné činnosti a trestního řízení. 

S pomocí rodiny v roce 2016 úspěšně zrealizovali charitativní projekt "Knihy pro domovy důchodců/domy s pečovatelskou péčí", v rámci kterého se podařilo v domovech pro seniory v pěti krajích naší republiky umístit celkem cca 6.500 knih, několik set časopisů, větší množství obrazových a zvukových nosičů a pár obrázků.
 

https://www.facebook.com/PavelOplRozumni/Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.